Pomáhame riešiť problémy

Pomáhame osobám s telesným postihnutím pri riešení ich sociálnych, ekonomických, psychických, spoločenských záujmov a potrieb na princípoch humanizmu a demokracie.

Pomáhame pri integrácii

Pomáhame vytvárať predpoklady a podieľame sa s kompetentnými orgánmi na príprave osôb s telesným postihom na plnohodnotný a integrovaný život a prácu v spoločnosti zdravých spoluobčanov.

Obhajujeme Vaše záujmy

Systematicky obhajujeme špecifické záujmy a potreby osôb s telesným postihnutím a iniciatívne presadzujeme ich riešenie na všetkých stupňoch organizačnej štruktúry SZTP voči kompetentným orgánom a inštitúciám.

 • Vitajte na stránkach SZTP
  Slovenský zväz telesne postihnutých (ďalej SZTP) je celo republikový, dobrovoľný, humanitný a nepolitický subjekt, otvorený pre každého občana, ktorý sa chce podieľať na jeho poslaní. SZTP združuje občanov s telesným postihnutím a ťažkým telesným postihnutím, rodičov telesne postihnutých detí, rodinných príslušníkov telesne postihnutých občanov, priaznivcov telesne postihnutých bez rozdielu národnosti, štátnej príslušnosti, pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického, či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnostnej alebo k etnickej menšine, majetku, rodu, alebo iného postavenia.
  (Preambula)

  Leták SZTP (PDF 112KB)

  Na týchto stránkach nájdete všetky potrebné informácie o tomto združení, jeho fungovaní a aktivitách. Ak máte akékoľvek otázky, alebo pripomienky, kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom. Dúfame, že sa Vám stránky páčia, a že nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete.

  Slovenský zväz telesne postihnutých
Relax centrum Štúrovo

Relax centrum Štúrovo

Zariadenie poskytujúce sociálno - rehabilitačné pobyty a sociálne služby...Viac informácií


Pravidlá inzercie

Ako správne inzerovať vaše ponuky:

Zamestnávateľov, ktorí majú záujem o inzerovanie svojich pracovných ponúk prosíme o vyplnenie dokumentu uvedeného nižšie a zaslanie na našu e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Inzertný formulár Vyplnený vzor

Pracovné ponuky

Najnovšie správy:

Súbory na stiahnutie

V tejto časti sú Vám k dispozícii rôzne súbory na stiahnutie...

 

Vitajte na stránkach SZTP

Slovenský zväz telesne postihnutých (ďalej SZTP) je celo republikový, dobrovoľný, humanitný a nepolitický subjekt, otvorený pre každého občana, ktorý sa chce podieľať na jeho poslaní. SZTP združuje občanov s telesným postihnutím a ťažkým telesným postihnutím, rodičov telesne postihnutých detí, rodinných príslušníkov telesne postihnutých občanov, priaznivcov telesne postihnutých bez rozdielu národnosti, štátnej príslušnosti, pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického, či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnostnej alebo k etnickej menšine, majetku, rodu, alebo iného postavenia.
(Preambula)

Leták SZTP (PDF 112KB)

Na týchto stránkach nájdete všetky potrebné informácie o tomto združení, jeho fungovaní a aktivitách. Ak máte akékoľvek otázky, alebo pripomienky, kontaktujte nás telefonicky, alebo e-mailom. Dúfame, že sa Vám stránky páčia, a že nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete.

Slovenský zväz telesne postihnutých

Novinky 12.7.2011

Kompenzácie - tlačivá naspodu stránky

Nachádzaš sa tu: ÚVOD Nezaradené

Kontaktné údaje

Ševčenkova 19 Bratislava 851 01

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

02/63814478 02/63814469

Sponzor webhostingu

Hosting zadarmo od WebSupport.sk